top of page
Triinu, kaare, villem.jpg
Villem Jahu
Triinu Jürves
Kaarel Kütas
EST

Multidistsiplinaarsed  meediumid

Triinu Jürvese, Villem Jahu ja Kaarel Kütase koostöö on kestnud üle kümne aasta.

Villem Jahu on vabakutseline kunstnik, kelle peamiseks meediumiks on heli nii installatsioonide kui ka eksperimentaalmuusikana Ta kasutab enda ehitatud süntesaatoreid, signaalimuundureid ja muid elektroonilisi instrumente.

-->Noolegrupp on 2004. aastast tegutsev Triinu Jürvese ja Villem Jahu loomingulinekooslus.

Rühmituse näitused ja teosed on enamasti installatiivsed keskkonnad ja objektid. Need on puhta ja selge kujundiga läbi komponeeritud ruumid, mis kaasavad avalikku ruumi interaktiivselt või suhestuvad sellega.

Neile ei ole võõras huumor, keelemängud, viited popkultuurile ja kunstiajaloole.

Kaarel Kütas on mitmekülgne kunstnik, kelle peamiseks tegevusvaldkonnaks
on performance, kuid loomingulise väljenduse tulemusteks võib olla ka skulptuur, installatsioon, maal, graafika, videoteos või muusika.

DSCF3025 2m.JPG

"NIMETA NIIT"

Oled endise Tammiku mõisa maadel. Installatsioon traageldab maastikus punase niidiga kokku Tammiku mõisa territooriumil asetsevad ajalised, arhitektuursed, olmelised ja tunnetuslikud kihistused, mis eksisteerivad lähestikku, ent jäävad igaüks eraldi justkui ambivalentsesse mõtteruumi rippuma.

See nimetu joon võib sümboolselt aidata mitte eksida, anda maagilist kaitset, tähistada radu ja piire või lihtsalt anda lootust, et erinevate tasandite kokkusidumine on võimalik.

bottom of page